Wydział Psychologii

Zaproszenie do udziału w warsztatach nt. psychologii sportu

Członkowie Koła Naukowego Psychologii Sportu zapraszają chętnych studentów do udziału w cyklu warsztatów dotyczących psychologii sportu, podczas których odtwarzamy webinary przygotowane przez psycholog sportu Magdalenę Kaczmarek (Strefa Psychologii Sportu).

Spotkanie warsztatowe to także możliwość wymiany doświadczeń osób zainteresowanych psychologią sportu. Za nami już dwa spotkania, które odbyły się 8 i 22 stycznia. Szkolenia pt: „Odważnie - o przekraczaniu lęku” oraz ,,W ogniu walki - emocje na zawodach" pozwoliły rozwinąć wiedzę na temat znaczenia emocji u sportowca oraz dały narzędzia do oddziaływania na nie w celu poprawy skuteczności zawodnika.

Najbliższy webinar pt.: ,,Na luzie - o radzeniu sobie z presją i stresem” odbędzie się 7 marca b.r. Harmonogram kolejnych spotkań znajduje się na stronie naszego Koła: facebook.com

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Udział w warsztatach bezpłatny po uprzednim zgłoszeniu za pośrednictwem fanpage’a lub bezpośrednio do członków KNPS.